Послуги брокера

Послуги брокера

BuyCars.com.ua - надає повний спектр послуг з митного оформлення товарів та інших операцій, пов’язаних зі ЗЕД.
Мі є лідером в області надання транспортно-логістичних послуг з досвідом більш ніж 15 років.

Це дозволяє нам гарантувати швидке оформлення експортно-імпортних операцій в відповідно до чинного законодавства та вирішення питань будь якої складності.

Митний брокер BuyCars.com.ua – гарантія вирішення будь-якої проблеми. 

В рамках послуг, що надаються, митний брокер у Рівному – BuyCars.com.ua уповноважена на проведення наступних дій:
 • заповнення митних декларацій щодо будь-яких видів товарів, що переміщуються через кордон; 
 • використання митним представником будь-яких доступних форм декларування, в тому числі в електронній формі; 
 • дотримання всіх вимог законодавства при оформленні продукції, що підлягає переміщенню через кордон.

BuyCars.com.ua - займається декларуванням як вивезення, так і ввезення різних товарів. Надає широкий спектр транспортно-логістичних послуг, починаючи з експедиції вантажу, закінчуючи доставкою і його митним оформленням. Вирішує будь-які питання з митницею України.
Ми виступаємо довіреною особою клієнтів, які здійснюють разові або постійні операції з переміщенням товарів через кордон України. Кожна з таких операцій супроводжується оформленням митної декларації, яка є підтвердженням законності дій декларанта.

Величезний досвід практичної діяльності в даній сфері, а також знання та розуміння нюансів в оформленні митних декларацій гарантує клієнта BuyCars.com.ua, що процедура декларування пройде будь-яку перевірку з боку митних органів.

Митний брокер Рівне BuyCars.com.ua завжди запропонує клієнтові найбільш зручний варіант митного оформлення імпорту та експорту продукції. Основне завдання, яке виконує митний представник в інтересах Клієнта, полягає в мінімізації будь-яких ризиків, пов’язаних з неналежним оформленням експортно-імпортних операцій.

BuyCars.com.ua - це митний брокер не тільки гарантує оформлення будь-яких документів при зовнішньоекономічній діяльності, а й надає повний спектр супутніх митних послуг у Рівному.

Чому варто звернутися до митного брокера BuyCars.com.ua ?
При організації митного оформлення важливо провести його у відповідності з чинним законодавством. Знизити ризики помилок і гарантувати швидкий перетин кордону може досвідчений брокер. Співпраця з ним допоможе заощадити час, уникнути зриву поставок та відповідно штрафних санкцій. Звернення до брокера у Рівному дає ряд переваг

В рамках послуг, що надаються, митний брокер у Рівному – BuyCars.com.ua уповноважена на проведення наступних дій:
 • брокер бере на себе всю складну роботу, здійснює розрахунок митних платежів, а замовник займається своїми справами, не відволікаючись на вирішення питань;
 • відповідальність за дотримання правил, встановлених нормативно-правовими актами, правильність сплати митних платежів несе брокер;
 • брокери знають особливості чинного законодавства, стежать за його змінами, що дозволяє їм проводити процедуру швидко;
 • брокер діє на підставі договору з замовником, це гарантує виконання ним своїх обов’язків;
 • послуги брокера при митному оформленні значно дешевше, ніж утримання в штаті профільного фахівця.

Ціна на послуги митного брокеру у Рівному розраховується індивідуально, залежить від обсягу робіт, формату співпраці і інших чинників. Брокер візьме на себе турботи з оформлення вантажів, позбавивши від перевірок і складнощів документообігу. Довіряйте лише ліцензійним брокерам, які мають високу компетенцію, досвід і бездоганну репутацію.

BuyCars.com.ua - швидке оформлення операцій ЗЕД та професійне вирішення будь-яких питань.
 • Млинівська 23,
  м. Рівне, Україна